ad

Huur 3 slaapkamer appartement van 108 m² in Utrecht

Veilingstraat 15

Exclusieve optie: Boven de gemiddelde marktprijs

€ 2495
€ 2495
€ 2495
Deze woning is bovengemiddeld geprijsd, maar biedt uitzonderlijke kenmerken waardoor hij opvalt.
Gebied
108 m2
Slaapkamers:
3 slaapkamers
Badkamers:
1 badkamer
Woning type:
Appartement
Faciliteiten
  • -
Beschikbaar van:
Nu
Geverifieerd door Rentola:
Ja
Zaaknummer:
469129

Veilingstraat 15, Bovenwoning in Utrecht - B&S Rental Service

gemeubileerd ruim 3-kamer hoekappartement (108 m2) met inpandige parking! het object heeft een prachtig uitzicht over de veilinghaven. appartement is gelegen in de rustige en nette wijk parkhaven, op 5 minuten loopafstand van utrecht centraal station en 10 minuten loopafstand van utrecht centrum. indeling: entree, woonkamer met open keuken voorzien van diverse keukenapparatuur, ruim balkon (gericht op het zuiden), twee slaapkamers, badkamer met bad en douche, een apart toilet en een wasruimte. het appartement heeft een parkeerplek in de onderliggende parkeergarage en een ruime berging. op het binnenterrein van het appartementen complex is een grote binnentuin aanwezig. wij zijn gespecialiseerd in de bemiddeling voor expats die in nederland gestationeerd worden. bijzonderheden: * minimale huurperiode 12 maanden voor een aantoonbare tijdelijke duur * inkomenseis: bruto maandsalaris is minimaal 3x de maandhuur * huurprijs is exclusief gas/stadsverwarming, water, elektra, internet/tv en gemeentelijke gebruiksbelastingen * geen huisdieren toegestaan * roken niet toegestaan * woningdeling is niet toegestaan * deze woning beschikt niet over een definitieve energielabel * voorbehoud gunning eigenaar * waarborgsom staat gelijk aan twee maanden huur de informatie en de foto’s zijn door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. geen aansprakelijkheid wordt aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, of de consequenties daarvan. alle maten en afmetingen zijn indicatief. gepubliceerde metingen worden niet nen gemeten

Heeft u vragen over deze woning? Neem hier direct contact op met de verhuurder

Over deze woning

Woning type: Appartement

Stad: Utrecht

Slaapkamers: 3

Badkamers: 1

Gebied 108 m2

Prijs: 2495 €

Beschikbaar van: 2023-08-01

Gemeubileerd: Ja

Prijs per m²: 23 €

ad
Is deze huurwoning niets voor u?

Op zoek naar goedkope appartementen in Utrecht?