2-slaapkamer appartement van 28 m² in Brunssum

Boschstraat, 6442 PB Brunssum, Netherlands

€680 / maand

Huurperiode: onbepaalde tijd
Beschikbaar vanaf: Zo snel mogelijk

apartment for rent at Boschstraat, Netherlands

-BEZICHTITING VOL- Superleuke onzelfstandige studio van ca. 28m2 beschikbaar op een toplocatie in Breda centrum! Het pand is gelegen in het centrum van Breda, vlakbij het station en het populaire park ‘Valkenberg”. Ook scholen zoals de NHTV en Avans zijn op korte afstand te bereiken. De Boschstraat is één van de aanloop- aanrijdroutes naar het kernwinkelgebied en heeft een hippe uitstraling en sfeer. De Boschstraat heeft een gevarieerd aanbod van winkels en voorzieningen. Betaald parkeren is mogelijk in de gehele straat. Deze studio bevindt zich op de eerste verdieping, in het midden van een kleinschalig complex met in totaal 5 onzelfstandige studio’s. Iedere studio is voorzien van een eigen keukenblok en douche. De twee toiletten worden gedeeld met de andere bewoners. De studio’s zijn deels gestoffeerd opgeleverd en zijn allen voorzien van een vaste internetaansluiting. De huurprijs van €870 is inclusief voorschot servicekosten van €190 per maand.

Type woning

appartement

Kamers

2

Grootte

28 m²

Prijs

€680

Huurperiode

Onbepaalde tijd

Beschikbaar vanaf

Zo snel mogelijk

Parkeerplaats

Ja

Prijs per m²

€24

Kaart

De advertentie bevindt zich op Boschstraat, 6442 PB Brunssum, Netherlands

Kaart laden