1-slaapkamer studio van 28 m² in Sittard

Tudderenderweg 149C, 6137 CC Sittard, Netherlands

€603 / maand

Huurperiode: onbepaalde tijd
Beschikbaar vanaf: Zo snel mogelijk

Studio te huur Tudderenderweg 149 C in Sittard voor € 603

Beschrijving Nabij het centrum en diverse voorzieningen alsmede op de begane grond gelegen studio Begane grond Centrale entree met brievenbussen Toegang tot bergingen Parkeergelegenheid voor bewoners aan achterzijde alsmede gezamenlijk fietsenberging Studio Hal met meterkast en cv-ruimte Woon- / slaapkamer met open keuken Betegelde badkamer voorzien van douche, toilet, wastafel en aansluiting voor wasmachine Isolatie : HR++ glas Verwarming : individuele HR ketel Beschikbaar : vanaf 1 mei Huurprijs : € 603,32 / maand Servicekosten : € 35,00 / maand Waarborgsom (renteloos) : € 1206,64

Type woning

studio

Kamers

1

Grootte

28 m²

Prijs

€603

Huurperiode

Onbepaalde tijd

Beschikbaar vanaf

Zo snel mogelijk

Prijs per m²

€22

Kaart

De advertentie bevindt zich op Tudderenderweg 149C, 6137 CC Sittard, Netherlands

Kaart laden