Gisteren geplaatst
Heuvelstraat 121a, 5038 AD Tilburg, Netherlands
€630 / maand
KAMER TE HUUR – VROUWELIJKE STUDENT / EXCHANGE STUDENT (Tilburg) BESCHIKBAAR PER 1 JUNI Ben jij een vrouwelijke exchange student en studeer je in Tilburg of omgeving? Dan hebben wij een mooie kamer beschikbaar op een toplocatie in hartje Tilburg! Ons pand aan de Heuvelstraat ligt midden in het centrum, met winkels, horeca en openbaar vervoer op loopafstand. Het pand bestaat uit 16 kamers, waarvan er momenteel 15 verhuurd zijn. Je komt dus te wonen in een gezellig en internationaal studentenhuis. Er is een ruime, volledig gemeubileerde gezamenlijke woonkamer waar je kunt eten, ontspannen en samen tijd kunt doorbrengen. De moderne keuken is recent gerenoveerd en voorzien van hoogwaardige apparatuur, inclusief een kookeiland en vaatwasser. De badkamer is gemoderniseerd en beschikt over een dubbele wastafel. Daarnaast zijn er: - 4 douches en 4 toiletten - Wasmachine en droger - Ruim terras en buitenruimte - Fietsenstalling BESCHIKBAAR PER 1 JUNI Huurprijs: €640 per maand (incl. gas, water en licht) Gemeubileerde kamer Minimale huurperiode: 1 jaar Wij zoeken een nette, vrouwelijke (exchange) student die op zoek is naar een fijne en respectvolle woonsituatie. Stuur ons gerust een bericht voor meer informatie of een bezichtiging!
KAMER TE HUUR – VROUWELIJKE STUDENT / EXCHANGE STUDENT (Tilburg) BESCHIKBAAR PER 1 JUNI Ben jij een vrouwelijke exchange student en studeer je in Tilburg of omgeving? Dan hebben wij een mooie kamer beschikbaar op een toplocatie in hartje Tilburg! Ons pand aan de Heuvelstraat ligt midden in het centrum, met winkels, horeca en openbaar vervoer op loopafstand. Het pand bestaat uit 16 kamers, waarvan er momenteel 15 verhuurd zijn. Je komt dus te wonen in een gezellig en internationaal studentenhuis. Er is een ruime, volledig gemeubileerde gezamenlijke woonkamer waar je kunt eten, ontspannen en samen tijd kunt doorbrengen.
De moderne keuken is recent gerenoveerd en voorzien van hoogwaardige apparatuur, inclusief een kookeiland en vaatwasser. De badkamer is gemoderniseerd en beschikt over een dubbele wastafel. Daarnaast zijn er: - 4 douches en 4 toiletten - Wasmachine en droger - Ruim terras en buitenruimte - Fietsenstalling BESCHIKBAAR PER 1 JUNI Huurprijs: €640 per maand (incl. gas, water en licht) Gemeubileerde kamer Minimale huurperiode: 1 jaar Wij zoeken een nette, vrouwelijke (exchange) student die op zoek is naar een fijne en respectvolle woonsituatie. Stuur ons gerust een bericht voor meer informatie of een bezichtiging!
Type woning
kamer
Kamers
1
Grootte
11 m²
Prijs
€630
Huurperiode
Onbepaalde tijd
Beschikbaar vanaf
01-06-2026
Gemeubileerd
Ja
Terras
Ja
Prijs per m²
€57
De advertentie bevindt zich op Heuvelstraat 121a, 5038 AD Tilburg, Netherlands
Kaart laden