Gisteren geplaatst
Grote Ruwenberg 8, 1083 BR Amsterdam, Netherlands
€788 / maand
ik verhuur als hospita vanaf 1 juli 2026 een mooie kamer met Frans balkon in mijn appartement. Ik woon nabij de VU en op steenworp afstand van winkels. Ik zoek een rustige huurder voor een langere periode.
ik verhuur als hospita vanaf 1 juli 2026 een mooie kamer met Frans balkon in mijn appartement. Ik woon nabij de VU en op steenworp afstand van winkels.
Ik zoek een rustige huurder voor een langere periode.
Type woning
kamer
Kamers
1
Grootte
14 m²
Prijs
€788
Huurperiode
Onbepaalde tijd
Beschikbaar vanaf
01-07-2026
Balkon
Ja
Prijs per m²
€56
De advertentie bevindt zich op Grote Ruwenberg 8, 1083 BR Amsterdam, Netherlands
Kaart laden