Toutenburgstraat 73, 1107 PW Amsterdam, Netherlands
€850 / maand
Geen roker! Geen lichte slaper! Geen bezoek! Het bed kan door simpelweg uit te trekken, tot een 2 persoonsbed worden gemaakt. De onderkant van het bed heeft bergruimte. Het huis bestaat uit 1 woonkamer, 1 keuken, badkamer, toilet en balkon. Momenteel 1 huisgenoot, maar het kan 2 worden indien de andere kamer ook verhuurd wordt. Metro Station Reigersbos is op 5 minuten loopafstand. 25-30 minuten naar Amsterdam Centraal met de metro. Winkel Centrum Reigersbos is op 7 minuten loopafstand. Bus 47 stopt ook hier richting Amsterdam Oost Dichtsbijzijnde treinstation is Holendrecht (met de metro 2 minuten), gevold door Amsterdam Bijlmer Arena (met de metro 6 minuten)
Geen roker! Geen lichte slaper! Geen bezoek! Het bed kan door simpelweg uit te trekken, tot een 2 persoonsbed worden gemaakt. De onderkant van het bed heeft bergruimte. Het huis bestaat uit 1 woonkamer, 1 keuken, badkamer, toilet en balkon. Momenteel 1 huisgenoot, maar het kan 2 worden indien de andere kamer ook verhuurd wordt. Metro Station Reigersbos is op 5 minuten loopafstand.
25-30 minuten naar Amsterdam Centraal met de metro. Winkel Centrum Reigersbos is op 7 minuten loopafstand. Bus 47 stopt ook hier richting Amsterdam Oost Dichtsbijzijnde treinstation is Holendrecht (met de metro 2 minuten), gevold door Amsterdam Bijlmer Arena (met de metro 6 minuten)
Type woning
kamer
Kamers
1
Grootte
10 m²
Prijs
€850
Huurperiode
Onbepaalde tijd
Beschikbaar vanaf
18-04-2026
Balkon
Ja
Prijs per m²
€85
De advertentie bevindt zich op Toutenburgstraat 73, 1107 PW Amsterdam, Netherlands
Kaart laden