1 room of 15m² in Tilburg

Paterstraat 3, 5025 KG Tilburg, Netherlands

€735 / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Kamer te huur Paterstraat 3 K3 in Tilburg voor € 735

Beschrijving Fantastisch mooie tussenwoning met tuin Welkom in deze sfeervolle tussenwoning, gelegen in de charmante Paterstraat in Tilburg. Deze woning is recent gerenoveerd en biedt een perfecte combinatie van modern comfort en een uitnodigende sfeer. Hip wonen in Tilburg, dat kan zeker in deze buurt. Paterstraat is gelegen in de fraaie buurt Sint Anna. De buurt heeft naar verhouding veel jonge inwoners van tussen de 25 en 44 jaar. Verder is het een betrekkelijk rustige omgeving gekeken naar de bevolkingsdichtheid. De woning is redelijk tot goed bereikbaar met veel voorzieningen in de buurt. Gesitueerd op fietsafstand van het centrum van Tilburg, loopafstand van een supermarkt en fietsafstand van een treinstation. Daarnaast is de dichtstbijzijnde uitvalsweg in de nabije omgeving op slechts 5 minuten rijden. Indeling De woning heeft in totaal 5 slaapkamers. Deze slaapkamer is 15,6 m2, heeft een pantry met wasbak en een koelvries combinatie. Deze kamer bevindt zich op de 1e verdieping. Verder deel je een badkamer, keuken en een toilet. Deze bevinden zich allemaal op de begane grond. De woning heeft ook een ruime hal met een bergkast. Huurprijs Kale huur € 560,36 Servicekosten € 175,00 Totale huurkosten € 735,36 Ten slotte dien je ook nog rekening te houden met een waarborgsom van €

Property type

room

Rooms

1

Size

15 m²

Price

€735

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Garden

Yes

Price per m²

€49

Map

The listing is located at Paterstraat 3, 5025 KG Tilburg, Netherlands

Loading map